Дар’я Литовченко виконала Мімі у Львівській національній опері

13 лютого і 8 травня Дар’я Литовченко виконала партію Мімі з опери Дж. Пуччіні «Богема» у Львівській національній опері ім. Соломії Крушельницької.

Головні партії виконував блискучий склад молодих солістів: Рудольф — Михайло Малафій, Марсель — Петро Радейко / Дмитро Кальмучин, Мюзетта — Маріанна Цвітінська, Коллен — Володимир Шинкаренко, Шонар — Віталій Загорбенський та ін. За диригентським пультом був музичний керівник Львівської опери Іван Чередніченко.


«Робота над цією постановкою була цікава, насичена. За кілька репетицій треба було не тільки швидко запам’ятати мізансцени, а і віднайти нові відтінки характеру Мімі, якою її бачить режисер вистави. Цікавою була співпраця з новими партнерами і, звичайно, новий диригент ставив і, відповідно, нові музичні задачі, інтерпретації. В кінцевому результаті вже не нова для мене партія прозвучала по-іншому, з новим забарвленням, як музичним, так і емоційним» — ділиться враженнями Дар’я Литовченко.

Вистави були аншлаговими, наскільки це можливо за карантинних обмежень. Публіка довго не відпускала виконавців, нагороджуючи оплесками і «браво»!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий