Дар’я виконала партію Донни Анни у концертному виконанні опери «Дон Жуан» Моцарта

Донна Анна

26 січня в Національній філармонії України відбулось концертне виконання опери «Дон Жуан» В.А. Моцарта, приурочене до дня народження великого композитора. Дар’я Литовченко виконала партію Донни Анни. А ось роль Дон Жуана співав ліричний баритон Андрій Бондаренко.

Разом з ними на сцені виступали Людмила Осташ (Донна Ельвіра), Тетяна Журавель (Церліна), Андрій Маслаков (Лепорелло), Анатолій Погрібний (Донна Оттавіо), Олександр Харламов (Мазетто), які співали у супроводі Національного камерного ансамблю «Київські солісти» під керівництвом диригента Сергія Голубничого. Учасниками дійства також стали Віталій Пальчиков (мізансцени), Народна хорова капела «Золоті Ворота» КБВ НАН України.

Дон Жуан

Спектакль відбувся у рамках Року культури «Австрія-Україна» за підтримки Посольства Австрії в Україні. До речі, всі квитки були продані ще за три дні!

Донна Анна

«Надзвичайний вечір Моцарта у Київській Філармонії — надзвичайна інтерпретація «Дон Жуана» з баритоном Андрієм Бондаренком та багатьма чудовими молодими оперними співаками з України та чудовим камерним оркестром «Київські солісти» з диригентом Сергієм Голубничим. Оксана Линів, засновниця фестивалю Lviv MozArt та головний диригент опери в австрійському Граці, дійсно сприяє поширенню музики Моцарта в Україні. Вітаю і дякую за цей яскравий перформанс!» — відзначила після концерту  Посол Австрії в Україні Герміне Поппеллер (Hermine Poppeller).

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий